SPOTKANIE Z EWĄ KOŚNIEWSKĄ

22 maja w Auli Cechu Rzemiosł Różnych odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z Ewą Kośniewską – fryzjerską Mistrzynią Świata. Pani Ewa opowiedziała o swojej drodze zawodowej, zapoznała z różnymi technikami fryzjerskimi oraz zaprezentowała jak pracuje.

TARGI PRACY I EDUKACJI

16 maja w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu swoje oferty pracy i przyszłych praktyk zawodowych dla młodzieży zaprezentowało ponad 20 przedsiębiorców z Grudziądza i okolic. Targi zostały zorganizowane z myślą o młodzieży uczącej się, oraz skierowane do osób poszukujących pracy, bezrobotnych i wszystkich innych osobach zainteresowanych odnalezieniem nowej drogi kariery zawodowej.

Swoją ofertę edukacyjną prezentowała też nasza szkoła.

TARGI EDUKACYJNE

W dniach 19 – 20 kwietnia na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 21 odbyły się XIV Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych. Szkoły ponadpodstawowe z Grudziądza i okolic przedstawiały swoją ofertę edukacyjną dla ósmoklasistów na rok szkolny 2023/24.

WSPOMNIENIE Z PORTUGALII

Zachęcamy do obejrzenia wspomnień z wyjazdu do Portugalii w ramach programu Erasmus + przygotowany przez uczniów naszej szkoły – Michalinę Kornatzką, Oliwię Lewandowską i Mateusz Gzellę

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Klasy 2 i 3 zapraszamy na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 1 września 2022 r. na godz. 8:00

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1 odbędzie się o godz. 10.

Zapisy na rok szkolny 2022/23

Egzaminy w rzemiośle

Jeśli jesteś uczniem III klasy szkoły branżowej I stopnia i odbywasz praktyczną naukę zawodu u pracodawcy, musisz wiedzieć o ważnych zmianach dotyczących przeprowadzania egzaminów czeladniczych w 2022 r.

Pobierz ulotkę

Konkurs fotograficzny